poniedziałek, 18 czerwca 2007

Radykalne podwieczorki w Infoszopie.

od 14 czerwca w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca zaczynają funkcjonować otwarte spotkania anarchoekologiczne w praskim infoszopie. co dwa tygodnie będziemy starali sie zaprezentować w formie krótkiego wykładu jakieś interesujące zagadnienie, pokazać film, przeprowadzić dyskusje, zaprosić gościa czy po prostu planować wysadzenie stołecznych makdonaldow. podwieczorki nie maja sztywnego charakteru wykładu, są to raczej mniej lub bardziej spontaniczne spotkania osób związanych z zagadnieniami ekologii, zielonego anarchizmu, wyzwolenia ziemi zwierząt i ludzi bądź osób zainteresowanych tymi zagadnieniami. za każdym razem można liczyć na dawkę edukacji teoretycznej i praktycznego snucia planów. jeśli nie wiesz co akurat jest zaplanowane wpadnij a na pewno będzie o czym pogadać.

14 czerwca o 18stej ruszamy z wielką pompą-zapraszamy na potlak (otwarte wegańskie przyjecie kulinarne oparte na zasadzie dobrowolnej wymiany pokarmów) i dyskusje niespodziankę:)do zobaczenia
infoszop praga, targowa 22
infoszop.bzzz.net
w razie pytań myspace.com/warsawvegansW ostatni czwartek odbyło się pierwsze spotkanie, pompa była dosyć skromna, ale nie od razu Kraków zbudowano. W następny czwartek, 28 czerwca, spotkamy się znowu, szczegóły odnośnie formuły spotkania ukażą się niedługo - pewnie po weekendzie. Oczywiście, wszyscy mile widziani. Fajnie by było, gdyby radykalne podwieczorki przetrwały wakacje, i stały się normą warszawskiego półświatka, że też się tak wyrażę. Pożyjemy zobaczymy, miło będzie ujrzeć jakieś nowe twarze.

Brak komentarzy: